MAXtvPrvaLiga

'MODRI' UVJERLJIVI SA 6:0

Pogledajte kako se Dinamo poigrao sa Zagrebom

Objavljeno 26.08.2012 08:31 / S. Škrlec

Dinamo je između dva ogleda s Mariborom, koji mu je sasvim sigurno u fokusu događanja, morao odraditi prvenstvenu obvezu sa Zagrebom, jedinom momčadi koja u prvih pet kola nije osvojila ni boda. Dakle, sve je 'mirišalo' na lagani posao za Čačićevu momčad. A konačnih 6:0 to i potvrđuju

No, nakon prvih 30-tak minuta bilo je još uvijek 0:0, s time da je Zagreb sasvim dobro parirao 'modrima'. Ipak, u 33. minuti pogotkom Mehmeda Alispahića 'otključana' su Zagrebova vrata i s još dva pogotka (Vide u 36. minuti i Sammira s bijele točke u 41. minuti) u osam minuta Dinamo je osigurao novu pobjedu, to jest preuzimanje vrha tablice od Slavena Belupa.

Uključite se i vi u raspravu – registrirajte se na Tribina.hr, informirajte se o vlastitoj reputaciji i sudjelujte u stvaranju sadržaja novog domaćeg nogometnog communityja!

U nastavku je Sammir prekrasnim pogtkom podsjetio na svoje nogometno znanje, međutim kako Zagreb nije više imao snage za jači otpor onda su i Dinamovi igrači usporavali ritam, čuvajući se za utorak i uzvrat u Mariboru. Doduše, nije Čačić dopustio opuštanje, pa se među strijelce upisao i Fatos Beqiraj. U zadnjih 20-tak minuta, po prvi puta ove sezone, zaigrao je i Ivan Krstanović, ali pogodak, šesti u Zagrebovoj mreži postigao je Jerko Leko.

A u sve se možete uvjeriti i sami, pogledate li sažetak s tog dvoboja.