Najnovije vijesti

0
Hajduk zasluženo do uvjerljive pobjede

HAJ - ZAD 3:0

U jedinoj večernjoj utakmici subotnjeg dijela 14. kola MAXtv Prve lige, Hajduk je na Poljudu nadigrao Zadar te zasluženo stigao do uvjerljive pobjede

opširnije
0
Upoznajte zadarskog srednjoškolca koji je šokirao Dinamo!

PERICA S BILOG BRIGA

Mladi 17-godišnji nogometaš Zadra Stipe Perica, učenik 3. razreda Pomorske škole, postao je preko noći priča za naslovnice nakon senzacionalne pobjede u Maksimiru

opširnije
0
Pogledajte kako Mamić ruši Čačićev autoritet

'GAZDA' GLUMI TRENERA

Dio pozornosti za vrijeme kup utakmice između Dinama i Zadra (2:3) privukao je i Zdravko Mamić. Nije prvi puta, ali sada je izvršni predsjednik imao kratak 'šou' za vrijeme utakmice

opširnije
0
Pogledajte kako je Zadar zabijao Dinamu

TRI U MREŽI KELAVE

Sportska vijest dana je Dinamov poraz od Zadra u Maksimiru od 3:2 i oproštaj od trofeja 'Rabuzinovo sunce' koji se dodjeljuje pobjedniku Hrvatskog kupa

opširnije
0
Mamić: Kaznit ću trenera Čačića i igrače

OTKAZ I PO DŽEPU!?

Zadar je u osmini finala Kupa šokirao Dinamo usred Maksimira. Sada javnost s nestrpljenjem očekuje poteze izvršnog predsjednika hrvatskog prvaka Zdravka Mamića

opširnije
0
'Od našeg ste Dinama napravili hrvatsku Crvenu zvezdu'

PRIOPĆENJE ZZD-a

Dinamo je u utorak bio domaćin Zadru te se nakon poraza 2:3 oprostio od natjecanja u domaćem kupu. Mogu se u Maksimiru 'tiješiti' jer njihov je poraz gledalo tek 300-tinjak gledatelja, odnosno tek 150 jer polovina okupljenih u 86. minuti, nakon sukoba s policijom, napustila je istočnu tribinu

opširnije
0
Čačić će kao trener dočekati srijedu, a dalje...

OVISI O MAMIĆU

Nakon što se u utorak oprostio od domaćeg Kupa i prvog trofeja ove sezone, čak je i trener Dinama Ante Čačić postao svjestan da bi mogao dobiti 'cipelu'

opširnije
0
'Ćaća je već bankrotirao zbog ovih golova'

ZADRANI PRESRETNI

Dinamo je nastavio svoj neobičan niz, u kojem svakih sedam godina šokantno ispada iz Kupa rezultatom 3:2. Nakon Dugog Sela 1998. godine i Naftaš Ivanića 2005, mjeru 'modrima' uzeo je i Zadar

opširnije
0
Zadrov preokret za veliko iznenađenje protiv Dinama

MODRI ISPALI IZ KUPA

Iako je Dinamo imao vodstvo od 2:0, gosti iz Zadra nisu se predavali te su u zadnjih osam minuta utakmice stigli do izjednačenja, a pobjednički su gol - za četvrtfinale, zabili u 8. minuti prvog produžetka. Dinamovcima nisu pomogli ni savjeti Zdravka Mamića, koje im je između dva produžetka dijelio uz travnjak

opširnije
0
Pogledajte šest golova i pobjedu Rijeke

GOLIJADA U STANOVIMA

Ogled u Stanovima između domaćeg Zadra i Rijeke bio je izuzetno efikasna. Gosti iz Rijeke pobijedili su 4:2 i tako osvojili nova tri boda